Převod cenných papírů

ID16902 | | Ing. Bc. Marcel Pitterling, Ph.D. | Vytvořit záložku zpět Tisk

Tuzemská akciová společnost na základě smlouvy o úplatném převodu cenných papírů převádí akcie své tuzemské dceřiné společnosti na daňového maltského nerezidenta - FO. Nevzniká zde eventuálně z pohledu smlouvy dvojího zdanění povinnost srážkové daně? (Podmínky pro osvobození dle § 19 písm. ze) ZDP jsou splněny.)


Znění odpovědi je zobrazeno jen přihlášenému uživateli.

Přístup ke znění odpovědi mají jen předplatitelé portálu www.otazkyodpovedi.cz

Objednejte si předplatné nebo se přihlaste a získejte tak přístup k databázi aktualizovaných odborných otázek a odpovědí od renomovaných autorů.


Diskuze (počet komentářů: 0)

zobrazit diskuzi přidat komentář

 

  Daňaři online   Účetní kavárna   Mzdová praxe   Účetnictví neziskového sektoru