Kvalifikace u absolventů VŠ

ID7 | | JUDr. František Muška | Vytvořit záložku zpět Tisk

Pokud chce vysokoškolák - absolvent získat osvědčení praktický zubní lékař musí povinně absolvovat x hodin školení v oboru dle pokynů Lékařské komory. Jak je možno klasifikovat toto školení? Jako prohlubování kvalifikace nebo jako zvyšování kvalifikace dle § 126 ZP. Jak v těchto případech poskytovat volno a jak jej z hlediska mezd platit nebo neplatit.


Znění odpovědi je zobrazeno jen přihlášenému uživateli.

Přístup ke znění odpovědi mají jen předplatitelé portálu www.otazkyodpovedi.cz

Objednejte si předplatné nebo se přihlaste a získejte tak přístup k databázi aktualizovaných odborných otázek a odpovědí od renomovaných autorů.


Diskuze (počet komentářů: 0)

zobrazit diskuzi přidat komentář

 

  Daňaři online   Účetní kavárna   Mzdová praxe   Účetnictví neziskového sektoru